loading

بازرگانی سعادت تجارت کیمیا

قدم هایی بزرگ بسوی اهدافی با ارزش شرکت التا گیدا در سال 2006 با سرمایه اولیه بیست میلیون دلار به منظور تولید روغن از دانه های ذرت کشت شده در مزارع ترکیه تاسیس شد و در مرحله اول در منطقه "چوکورو وا" آدانای ترکیه کار خود را آغاز کرد.
التا گیدا هدف خود را توجه به نیازخاص غذایی هر منطقه و کشور و همچنین خود ترکیه قرار داده و با محصولاتی متنوع مانند انواع روغن های: ذرت، افتابگردان و روغن کانولا زنجیره تولید از مزرعه تا چنگال غذاخوری مشتری را با رعایت امنیت غذایی در تمامی مراحل تشکیل داده است. همچنین روغن های ذرت و آفتابگردان را بمنظور فروش به بازار صنعتی تولید و با نام برند "تخصصی" به بازار در حلب های 18 لیتری ارایه نمودیم.
الیتا گیدا یکی از معدود شرکت های تولیدی با تمام امکانات کامل تولید روغن در ترکیه است. مراحل کامل تولید از دانه های مزارع تا محصول کامل همه در داخل کارخانه الیتا گیدا انجام می شود.
کارخانه الیتا گیدا با مساحتی بالغ بر 142000 متر مربع توان تولیدی برابر با 350000 تن روغن با تعداد 350 نفر کارمندان متخصص در زمینه های مختلف را داراست.
با پشتوانه تجربه بیش از بیست ساله گروه سونار در زمینه تولید روغن، محصولات الیتا گیدا توانسته به گروه 500 شرکت تولیدی برتر در ترکیه راه پیدا کند.
الیتا گیدا دارای واحد های پیشرفته تولید روغن بوده که منجر به پایین آمدن قابل توجه تعداد خطاهای انسانی در مراحل مختلف تولید با استفاده از تکنولوژی های نو شده و باعث دقت بالا در تمامی مراحل با استفاده از اتوماسیون در تولید است.
الیتا گیدا الویت اول در تولید را روی امنیت غذایی و کنترل کیفی در تمامی مراحل تولید محصولات خود قرار داده، از این رو به ایجاد یکی از پنج آزمایشگاه پیشرفته در ترکیه اقدام نموده که هزینه ای بالغ بر یک میلیون دلار داشته است.
از آنجاییکه الیتا گیدا به استاندارد های کنترل کیفی محصولات خود بسیار اهمیت می دهد،این شرکت توانسته گواهینامه های مدیریت کیفی ایزو 9001، ایزو 22000 در زمینه مدیریت امنیت غذایی و گواهی مطابقت با مقررات TSE را در سال 2007 کسب نماید.
علاوه بر این الیتا گیدا توانسته محصولات خود را مطابق با "سیستم یکپارچه مدیریتی" و با استاندارد های OHSAS 18001 مربوط به سلامت محیط های کاری و سیستم های مدیریت امنیت کار و ایزو 14001 در زمینه مدیریت مجیط زیست را کسب نماید.
شرکت الیتا گیدا رضایت مشتری را اولین اصل کاری خود قرار داده و بهمین دلیل از مجرب ترین تیم های کاری بهره می برد، بنابر این توانسته محصولی بدون نقص را با بالاترین سرعت تولید نماید.

مواد اولیه کارخانجات شیرینی و شکلات
شامل: پودر کاکایو، کره کاکایو، کاکایو مس، و انواع فیلینگ ها
مواد اولیه صنایع غذایی، شیرینی، شکلات سازی
با پایه ذرت مانند شربت گلوکز-فروکتوز، نشاسته طبیعی ذرت، نشاسته صنعتی، دکسترین، سوربیتول، مالتیتول، سبوس ذرت، جرم ذرت و گلوتن ذرت
انواع روغن
انواع روغن های آفتاب و ذرت و زیتون بکر و تصفیه شده وارداتی با بهترین کیفیت